Wellness

Hotel Sirákov nabízí svým klientům kromě řady dalších výhod také jedinečnou možnost relaxace v příjemném a luxusním prostředí hotelového wellness. Naše wellness je jasnou volbou, jak načerpat další síly na výlety, túry nebo zdolávání tras pro běžkaře i lyžaře, či se po předcházejících sportovních aktivitách dát zase do pořádku a v privátním prostředí si užít jedinečnou možnost relaxace.

Wellness zázemí Hotelu Sirákov je tvořeno soukromým prostorem, v němž je umístěna moderní vířivá vana s hydromasáží. Kromě toho mají zájemci možnost strávit čas i ve finské sauně. Pro naše klienty jsme v prostorách wellness cíleně vybudovali klasickou saunu ve finském stylu.

Tento typ sauny dominuje nad ostatními svou schopností zbavit tělo různých nežádoucích zplodin, uvolňuje také poměrně spolehlivě dýchací cesty a ulevuje při bolestech kloubů. Ve finské sauně se mohou návštěvníci současně otužovat – extrémní horko, které sauna nabízí a zvýšené pocení vyžaduje následné ochlazení a právě díky tomu má saunovací proces žádoucí zdravotní efekt.

 

Saunování má velký vliv na zvýšení obranyschopnosti organismu, a právě to si můžete v kombinaci s dalšími službami v Hotelu Sirákov kdykoliv po předchozí domluvě dopřát. Dámy, a nejen ony, jistě ocení, že finská sauna dokáže také zkrášlit pokožku – důkladně se při dodržování správného postupu saunování prokrví, hydratuje a zároveň odstraní z těla poměrně velké množství toxických látek, které by jinak váš organismus jen zatěžovaly.

 

Finská sauna pomáhá i proti depresím, zlepšuje totiž psychický stav a zvyšuje duševní pohodu – odstraňuje únavu a doslova rozpouští každodenní nashromážděný stres, s nímž se mnozí z nás potýkají. A právě pro všechny tyto výhody nabízíme klientům v našem wellness klasickou finskou saunu.

 

Obrovskou předností wellness zázemí Hotelu Sirákov je soukromí. Wellness není určeno primárně jen pro hotelové hosty, mohou si jej zarezervovat i návštěvníci, kteří u nás nejsou ubytovaní. Klademe důraz na spokojenost, pohodlí a soukromí všech našich klientů. Z tohoto důvodu se nejedná v žádném případě o veřejný wellness prostor, ale o privátní zařízení, do něhož je nutné se dopředu objednat. Na domluvený čas připravíme pro klienty vše tak, aby byli se službami maximálně spokojení a neváhali se k nám opět vrátit.

 

Ve spojení s vířivkou doporučujeme využít také další nabídku našeho hotelového wellness, a to automatickou masáž. Klienti si mohou dopřát buď masáž přímo na masážním lehátku, nebo masážním křesle. Masážní lehátko i křeslo nabízí několik automatických masážních programů, z jejichž nabídky si mohou klienti zvolit a užít si jedinečnou masáž dle vlastní volby a osobních preferencí.

Výlety a sport

Hotel Sirákov se nachází v krásné přírodě Valašska mezi městy Vsetín s Zlín. Zdejší prostředí tedy nabízí mnohé jedinečné výhledy, překrásná přírodní zákoutí a neopakovatelné působivé scenérie, to vše můžete obdivovat prakticky v jakoukoli roční dobu.

Na recepci Hotelu Sirákov naši zaměstnanci klientům ochotně na vyžádání doporučí okolní turistické trasy, případně přímo zapůjčí mapy a zodpoví veškeré dotazy ohledně možností výletů do okolí.

Našim hostům nabízíme také možnost vypůjčení trekingových holí pro takzvanou severskou chůzi, jinak známou jako nordic walking. Tento způsob chození je ideální možností, jak do toulek přírodou zapojit aktivně celé tělo tak, abyste si výlety po krásné Valašské přírodě skutečně maximálně užili i ze zdravotního hlediska. Pro nordic walking nejsou vhodné obyčejné hole, ale používat by se měly výhradně hole se speciálním patentovaným systémem úchopu, který umožňuje co nejpřirozenější pohyb a zároveň aktivní odraz rukou.

Právě tyto kvalitní hole jsou součástí naší hotelové výbavy a zájemcům jsme schopni hole na výlety do okolí kdykoliv zapůjčit. Náš personál hostům také na požádání může individuálně pomoci se základním nastavením holí.

Z hlediska sportovního vyžití, které nabízí přímo prostory našeho Hotelu Sirákov, je hostům k dispozici multifunkční kurt s takřka celoročně všestranným funkčním povrchem – umělou trávou. Na kurtu si mohou aktivně založení hosté zahrát tenis, volejbal, nohejbal, také fotbal či badminton. Pro všechny sporty hostům půjčíme základní nářadí, pokud je potřeba. Máme k dispozici sítě, míče a také rakety na tenis i badminton.

Ceník služeb

Název Cena Název Cena
Whirlpool + sauna 700.-/60min Hřiště 120,-/60 min
Masažní křeslo 160,-/30 min Masážní lůžko 190,-/30 min

Kuchyně

 

Vzhledem k tomu, že nejen sportem je člověk živ, vřele našim hostům doporučujeme návštěvu restaurace Hotelu Sirákov. Právě po sportovních výkonech je skvělou volbou vyzkoušet některou z našich vyhlášených specialit připravovaných z hlívy ústřičné.

 

Tato houba je doslova elixírem zdraví a naši kuchaři jsou jejím zpracováním v širokém okolí vyhlášení. Proto nepropásněte příležitost a přijďte si do našeho hotelu na této jedinečné houbě pochutnat. Konzumace samotné hlívy ústřičné a pokrmů z ní příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje také odolnost organismu vůči infekcím. Pozitivně působí proti zánětlivým onemocněním a celé řadě dalších chorob.

 

Pro naši kuchyni využíváme dlouhodobě služeb ověřeného a kvalitního dodavatele, pokud si tedy dáte hlívu ústřičnou právě u nás v Hotelu Sirákov, chybu rozhodně neuděláte.