Veškeré prostory hotelu Sirákov dezinfikujeme ozónem. Ozón je 3000x rychlejší než chlór. Neexistuje žádný vir či bakterie odolávající ozónu!!! Našim zákazníkům rádi vyčistíme ozónem osobní automobil. NEOBSAHUJE ŽÁDNOU CHEMII!!!

Ubytování Vsetín, Ubytování Zlín, Ubytovani Beskydy

Ubytování od 27.3.2020 v provozu.

Rezervace na 777 638 361

Jídlo s sebou na přání připravíme. Restaurace uzavřena do odvolání.


Hotel Sirákov – kvalitní podnik od roku 1967 – ubytování Vsetín, Zlín

Náš hotel nabízí ubytování v Beskydech v příjemném/luxusním wellness centru na spojnici mezi městy Zlín a Vsetín.

Hotel stojící mezi městy Zlín a Vsetín nabízí jednak ubytování v příjemném prostředí, ale také masáže, whirpool, saunu, relaxaci, odpočinek, turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžecké tratě a mnoho dalších lákavých možností, jak plnohodnotně využít volný čas.

Nabízíme plný servis při zajištění soukromých akcí – v našem hotelu je možné pořádat školení, firemní akce, přednášky a semináře, ale samozřejmě také svatby a další společenské i rodinné sešlosti. V případě zájmu zajistíme vše i s ubytováním pro účastníky v našem hotelu Sirákov.

Our rooms

V období od 26.12.2022 do 1.1.2023 cena ubytování: 1000.-Kč/osoba noc.

Aktivity na hotelu

whirlpool

sauna

terapeutická masážní postel

masážní křeslo

venkovní ohniště

grilování

multifunkční hřiště (tenis, volejbal, nohejbal, atd.)


Aktivity v okolí

turistika

cykloturistika

běžky

rozhledna Vartovna

ZOO Lešná

Pulčínské skály

Skanzen Velké Karlovice

Pustevny

Ubytování Vsetín

Hotel Sirákov mezi městy Vsetín a Zlín vám nabízíme ubytování celkem pro 32 osob v pokojích s TV, SAT, samozřejmostí pro každý pokoj je vybavení vlastní koupelnou a WC.

Bezdrátové připojení k internetu je dostupné ve všech prostorách hotelu zdarma.

Díky své strategické pozici slouží hotel pro sportovně orientované ubytované jako skvělá základna pro výlety pěší i cyklistické. V dosahu jsou trasy nižší náročnosti například pro rodiny s dětmi, ale i sportovci orientovaní na výkon si přijdou na své.

Pro příležitost pořádání nejrůznějších oslav, večírků, promocí, školení, svatebních hostin a jiných soukromých či firemních akcí hotel nabízí kapacitu až 70 míst. A ani v zimní sezoně nepřijdou sportovci zkrátka – okolí Hotelu Sirákov nabízí lyžařské běžecké trasy se skvělým výhledem na valašskou přírodu po okolních kopcích.

Sportovní vyžití nabízí i Hotel Sirákov – hned u hotelu je pro hosty přístupné hřiště s umělou trávou a křemičitým vsypem. Hřiště je určeno pro tenis, volejbal, nohejbal, fotbal či badminton.

Hotel Sirákov je svou výhodnou polohou mezi Zlínem a Vsetínem, ubytováním a regeneračním centrem předurčen k aktivnímu odpočinku, zároveň také k relaxaci a oddychu.

V naší restauraci se o vaše chuťové pohárky postará naše vyhlášená kuchyně – do čela mnoha specialit, které se v naší kuchyni připravují, rozhodně patří delikatesy z hlívy ústřičné. Vybrat si můžete z kvalitní nabídky hotových jídel, jídel na objednávku i nabízených specialit, které jsou pravidelně obměňovány. Zakládáme si na čerstvosti surovin, jejich vybraném zpracování a také obměňování jídelníčku vzhledem k dostupnosti některých sezonních potravin, vše pro maximální chuťový zážitek našich návštěvníků.

Naše domácí udírna je vždy připravena – vynikající uzené klobásky, žebra a další kvalitní maso nebo ryby zaručeně uspokojí nejen jednotlivce, ale i skupiny při pořádání jakýchkoliv společenských akcí.